Faydalı Bilgiler
İndir
Video
 
Çözümler İş Ortakları
 
 
 
Solutions Partners
FORAN Gemi Dizayn ve Modelleme Aracı
VIA SHIPYARD
LUPI SEPERATOR SPARE PART & SERVICE
TEICHMANN KRANE
ACCUDOCK YUZER PLATFORMLAR
FGS( Pompa ve hava kompresör OEM yedek parça üreticisi)
ACCUDOCK YUZER PLATFORMLAR  

 AccuDock® floating dock systems offer solutions for all types of outdoor activities. Whether it is Rowing Docks for clubs and universities, Floating Platforms for commercial applications, residential customers looking for Kayak Docks or Floating Docks for lakes, ADA Compliant Docks or Aluminum Gangways, AccuDock® supplies it all. 

What separates AccuDock® from other floating docks is our ability to create any size, shape, or height floating dock, ensuring the customer the best possible floating dock system. AccuDock® floating docks are lightweight and portable, easy to install, and last for years to come. Contact Us now to assist you in finding the floating dock system that fits your needs.

http://www.accudock.com

AccuDock ® yüzer platform sistemleri olarak her türlü açık hava etkinlikleri için en verimli çözümler sunuyoruz. Ticari uygulamalar olarak Yüzer Platformlar, kulüpleri ve üniversiteler için Kurek, Kano park yerleri , göller, ada Uyumlu Yuzer Platformlar veya Yüzer Alüminyum iskeleler,  Kayık park yerleri veya Özel yalınızın önüne Yuzer platform adına ne ararsanız çözümü Accudock ta bulabilirsiniz.

Accudock u diğer rakiplerinden ayiran en onemli özellikler, Her boyuta, şekle uygun özel uretim yapabilmesi, dayanıklı ve uzun ömürlü olması, kolay montaj edilmesidir.

Her turlu yuzer araclarinizi yanaştırmak, park etmek, deniz veya su icersinde her turlu ihtiyaçlarınıza çözüm aradıgınızda lütfen bize ulaşın, çözümü biz üretelim.

AccuDock ®